Kupovali si luxusní auta, v daňových přiznáních ale měli částky o řád nižší. Finanční detektivové najisto věděli, že majetek těchto vietnamských obchodníků nehraje. A nakonec ztratili stopu v propletenci údajných půjček od známých, kterými se podnikatelé hájili.

Koalice ČSSD, ANO a lidovců se už domluvila, že takhle pořízené domy, auta nebo jachty tvrdě zdaní. Hospodářské noviny v pondělí napsaly, že strany souhlasí, aby daň byla stoprocentní. Tedy fakticky vyvlastnění.

Jako příklad se nabízí i obvinění bývalého náměstka vrchního státního zastupitelství Libora Grygárka. Podle detektivů brzdil pátrání, odkud vzal část svého jmění podnikatel Roman Janoušek.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.