Nejnavštěvovanější stránkou na české Wikipedii se loni stala stránka politika a prezidentského kandidáta Karla Schwarzenberga, kterou zhlédlo přes 551 tisíc uživatelů. Schwarzenberg nebyl jediným politikem v první desítce nejvyhledávanějších hesel.

Spolu s ním se mezi deset nejvyhledávanějších dostali také Miloš Zeman a Andrej Babiš. V anglické verzi bezkonkurenčně zvítězilo heslo Facebook, které si prohlédlo 30,4 milionu uživatelů.

Mezi nejvyhledávanější termíny v české Wikipedii se loni zařadily různé zeměpisné názvy. Nezvykle vysoký byl i počet politiků a státníků, žijících i nežijících. V první padesátce nejhledanějších výrazů se ocitly také Karel IV., T. G. Masaryk a Václav Havel, dále Adolf Hitler a Napoleon Bonaparte.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

  • Mezi deset nejvyhledávanějších politiků na české Wikipedii patří vedle předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga i prezident Miloš Zeman či Andrej Babiš. Nejvyhledávanějším heslem v anglické verzi Wikipedie byl Facebook.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.