Newyorská advokátní kancelář White & Case byla přes dvacet let symbolem velké pražské advokacie. Jako jedna z prvních zahraničních firem přišla do rodícího se českého kapitalismu a z prestižního sídla na Staroměstském náměstí pracovala na největších privatizačních projektech.

Po přelomu tisíciletí se pak elita s kořeny z Wall Street stala jádrem advokátní extraligy na pražských Příkopech, odkud se orchestrovaly miliardové obchody. S letošním stěhováním o pouhých pár domů dále se ale právě slavní "Whiti" stali symbolem toho, co mnozí považují za soumrak zahraničních kanceláří v Česku.

Pokračování textu je k dispozici pouze pro platící čtenáře

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.