Dvojnásobný mistr světa v cyklokrosu Zdeněk Štybar dojel čtvrtý v druhém závodu Superprestige v Zonhovenu. Stejně jako před třemi týdny v Ruddervoorde vyhrál Belgičan Niels Albert, který vede seriál s plným počtem 30 bodů. Štybar je s 22 body průběžně šestý o bod za třetím Klaasem Vantornoutem.

Český šampion před rokem na těžké písčité trati v Zonhovenu vyhrál, ale tentokrát se v závodě plném pádů, který dokonale roztrhal startovní pole, nevešel na stupně vítězů.

Pro suverénní vítězství si dojel Albert, kterému nevyšly závody Světového poháru v Plzni a v Táboře, kde bylo jeho maximem osmé místo. Za ním skončili další Belgičané Sven Nijs a Kevin Pauwels.

Mezi ženami skončila pátá Pavla Havlíková, která na vítěznou Nizozemku Sanne van Paassenovou ztratila 38 sekund.