Vůbec poprvé se světový šampionát v cyklokrosu uskuteční ve Spojených státech, ve dnech 2. a 3. února se bude závodit v Lousville. Šampionátu se zúčastní i čeští závodníci, a to ve všech kategoriích. O podrobnostech kolem této vrcholné cyklokrosové akce jsme hovořili s reprezentačním trenérem Stanislavem Bambulou.

Jak složité bude „stěhování za velkou louži“?
Je to velké dobrodružství, ale i výzva s obrovskými starostmi. Do Ameriky nemůžeme odletět s jedním kolem, ale se spoustou různého materiálu, který naše zhruba dvacetičlenná výprava bude nutně potřebovat.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.