Možná, že tohle je ten příběh, který teď cyklistika potřebuje. Po dopingových skandálech, které pohltily i idoly jako byl Lance Armstrong a s nimi poslední zbytky iluzí o tomto sportu, působí story o týmu Rwanda jako vzkříšení.

Rising From Ashes, tak se jmenuje dokument, který byl nedávno prezentován na festivalu v Londýně a v červnu má celosvětovou premiéru. Šíří příběh, který doposud znalo jen pár zasvěcených fanoušků cyklistiky. Vypráví o skupině uprchlíků, kteří přežili genocidu v Rwandě a založili národní cyklistický tým.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.