Na šesté etapě jsem se byl na pozvání týmu podívat osobně. Všechno jsem viděl live, všechno jsme si projeli. Nevím, jestli to bylo vidět i v televizi, ale podle mě to byla extrémně nervózní etapa.

Foukal celý den hrozný vítr. Hrozí, že se peloton každou chvíli může roztrhat. I proto byl za celý den ujetý snad jen jeden závodník, bylo vidět, že peleton má nervy napnuté a nikoho nenechá ujet. Všichni se cpali dopředu, v jednu chvíli tam bylo šest háků, šest týmů jelo vedle sebe, to jasně ukazuje, že dnes byli všichni našponovaní a nikdo nechtěl nic podcenit.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.