Když vidíte plánovací tabuli stáje Orica GreenEdge, kde je popsaný celý červenec, tají se vám dech. Vypadá jako ten největší jízdní řád na světě, případně jako matice, kterou spočítat by zručnému matematikovi zabralo půlden. Orica je australský tým. Vynikají snad Australané v nějaké spořádanosti nebo preciznosti?

Dvaadvacet týmů po devíti jezdcích si zkrátka během tři týdny trvající Tour musí umět udělat pořádek. Zvlášť proto, že další členové týmu mimo tuto vyvolenou devítku mají také program, často závodní.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.