V sázce jsou miliony dolarů, které do jeho úspěchů investovala Americká pošta, a nyní je americká vláda chce zpět. Podle webu US Today může jít až o 120 milionů.

Jenže právníci cyklisty, který po usvědčení z užívání nedovolených prostředků přišel i o všech sedm triumfů v Tour de France a má zákaz závodit, tvrdí, že vláda o obvinění jeho týmu z dopingu dobře věděla, ale nevadilo jim to a využívali Armstrongova jména ke své reklamě. Kromě toho tvrdí, že případ je už promlčený, protože jde o dobu delší než šest let.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.