Texaský kovboj je zpátky. Cyklista Lance Armstrong otevřeně mluví o svém dopingu, nic nezamlčuje a po chlapsku lituje svých chyb a lží. Jeho příběh je vpravdě americký, nejprve nabízí slávu a obdiv celého světa k neúnavnému bojovníkovi, vítězi nad rakovinou a králi Tour de France. Potom přichází strmý pád, to když se přišlo na jeho doping. Vykrucoval se, lhal a uhýbal. Teď se zase našel a svět mu může za jeho otevřenost znovu zatleskat.

Dopingové minulosti Armstrong lituje, nejvíc asi toho, že zneužíval příběh svého boje s rakovinou k tomu, aby podpořil svoji polobožskou image a bránil se proti podezření z užívání zakázaných látek. Naposledy o tom promluvil v exkluzivním rozhovoru pro Cycling News.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.