Fotbalisté Chelsea zaváhali s Manchesterem United a kvůli domácí remíze 1:1 přišli o možnost vrátit se do čela tabulky, zatímco trápící se United jsou stále v dolní polovině pořadí. Celý zápas v brance Chelsea odehrál Petr Čech, který ale nesl podíl na vedoucím gólu hostů, jeho tým i tak udržel čtyři a půl roku trvající domácí neporazitelnost v domácí soutěži.

Český brankář kapituloval už po 17 minutách. Hostující Evra se prohnal po levé straně a po jeho přihrávce pálil ze šestnáctky Berbatov, Čech ale nepříliš prudkou střelu k tyči jen vyrazil ke Korejci Pak Či-songovi, který míč vzápětí s přehledem vrátil do sítě.

Gól Chelsea na dlouho poznamenal, po poločase ale začala tlačit a v 80. minutě se dočkala alespoň vyrovnání. To zajistila přesná hlavička Kaloua po přímém kopu, další šance na obou stranách se v hektickém závěru už neujaly.