Fotbalisté Česka podlehli Polsku 1:2.Kvůli zranění Petra Čecha dostal podruhé za sebou šanci v brance Daniel Zítka, v obraně chyběl Zdeněk Grygera, kterému se v Juventusu neobyčejně daří.

Defenzivní čtyřka měla tedy složení Pospěch, Ujfaluši, Rozehnal Jankulovski. Ve středu zálohy, kde Česku chybí klíčoví hráči, si zahráli Kováč s Polákem, na krajích pak už tradičně dostali přednost Sionko se Šírlem.

Baroše na hrotu útoku doplnil Martin Fenin.

Daniel Zítka
N
Kdyby byl v bráně Superman nebo židle, vyšlo by to nastejno. San Marino se vůbec k ničemu nedostalo, Zítka tak neměl možnost ani zazářit, ani zklamat. Nemá být za co hodnocen.
Zdeněk Pospěch
3-
Opakovaně dostává důvěru, ale žádná sláva to z jeho strany rozhodně není. Opakovaně kazil přihrávky. Lepší známku dostává jen za paradní gól.
Tomáš Ujfaluši
2-
Jako stoper neměl moc práce, při rozehrávce hru nijak nebrzdil. Jednou zbytečně ztratil míč a musel faulovat.
David Rozehnal
2-
Při standardních situacích se tlačil dopředu, jednou v dobré šanci hlavou netrefil brnaku. Dozadu byl, stejně jako Ujfaluši, bez práce.
Marek Jankulovski
3
Jeho hvězdná pověst mu velí předvádět lepší výkony i v reprezentaci. Nedá se říci, že by zklamal, ale nic navíc také nepředvedl.
Libor Sionko
2
Každým zápasem potvrzuje, že je největším snaživcem v týmu. Neúnavně "piluje lajnu" a tlačí se do zakončení. V něm však v Serravalle dvakrát selhal. Po signálu měl spíše nahrávat.
Radoslav Kováč
3-
Pozice stopera by mu asi seděla lépe, jenže tam je plno. Hru dopředu příliš nezrychloval, kreativita nikde. Dal však veledůležitý a vítězný první gól
Jan Polák
Jan Polák
3-
V současné záložní řadě by to měl být její šéf, ale ani on nijak nevyčníval. Několikrát hru zbytečně zdržel.
Radek Šírl
Radek Šírl
3
Ve své krátké reprezentační kariéře toho zatím moc neukázal. Když nehrál, všichni ho tlačili do základu, když šanci dostane, nezáří.
Milan Baroš
Milan Baroš
4
On hrál? S balonem se za zápas téměř nepotkal. Měl jednu vyloženou šanci, při které trefil gólmana a jednou pěkně nahrál Sionkovi. To je na českého útočníka "numero uno" strašně málo.
Martin Fenin
4
Dostal důvěru od první minuty, měl nadějný start do utkání, ale pak už vidět nebyl. Nedostával se do šancí.
Tomáš Necid
Tomáš Necid
1-
(od 66. minuty) Takhle má vypadat útočník! Přijde na hřiště, kopne do balonu a dá gól. Navíc ve svém premiérovém startu.
David Jarolím

3

(od 70. minuty) Hrál dvacet minut, k ničemu podstatnému se nenachomýtl. Jestli chce nastupovat častěji, musí se zlepšit.
Roman Bednář
3
(od 81. minuty) Chtěl se ukázat, ale měl málo času. Je dobře, že dostal šanci. Hraje Premier League a konkurence mezi útočníky týmu rozhodně prospěje.