Ve 30. minutě po rohovém kopu připravil brankáře Petra Čecha o šanci na 100. čisté konto v dresu Chelsea Mouyokolo. Francouzský obránce se prosadil zblízka hlavou po rohovém kopu. Lídr ligy stihl už jen vyrovnat díky brance Didiera Drogby.

Chelsea tak propásla možnost odskočit druhému Manchesteru United a třetímu Arsenalu. Mezi prvními třemi celky Premier League je jen tříbodový rozdíl. Už v neděli se přitom Chelsea střetne v přímém souboji s Arsenalem.

Za domácí nastoupil i kapitán John Terry, o jehož startu se spekulovalo kvůli aféře s manželkou reprezentačního spoluhráče Wayna Bridge. Terry odehrál celý zápas, ve 45. minutě dostal žlutou kartu.

Anglická fotbalová liga - 21. kolo: Hull - Chelsea 1:1 (30. Mouyokolo - 42. Drogba).