Domácí, v jejichž dresu odehráli celé utkání brankář Jaroslav Drobný i stoper Roman Hubník, neudrželi vedení a utrpěli třetí porážku za sebou. Na druhou domácí výhru čekají od úvodního kola.

Úřadující mistr Wolfsburg deklasoval Mönchengladbach na jeho hřišti 4:0 a počtvrté za sebou zvítězil. Dvakrát se střelecky prosadil bosenský útočník Edin Džeko, který se se 14 góly dotáhl v tabulce střelců na vedoucí duo Kiessling-Kuranyi. Poprvé po nedávném zranění se objevil v sestavě Wolfsburgu obránce Jan Šimůnek, jenž odehrál téměř celý druhý poločas.

Podruhé za sebou zvítězili fotbalisté Hannoveru, kteří porazili Frankfurt 2:1 a přerušili svou pětizápasovou domácí sérii bez bodu. Hosté dohrávali bez dvou vyloučených. První červenou kartu viděl v 54. minutě záložníka Taber, v nastaveném čase musel předčasně ze hřiště i obránce Franz.

Domácí záložník Jiří Štajner zůstal pouze na lavičce, frankfurtský Martin Fenin odehrál po nedávném návratu po vleklém zranění posledních deset minut.