Fotbalisté Juventusu Turín vedli v italské lize nad poslední Sienou po deseti minutách již o tři góly, nakonec však získali jen bod za remízu 3:3. Neslavnou úlohu v tom sehrál český obránce Zdeněk Grygera, který se podepsal pod všechny tři inkasované góly. Celkem v dnešních sedmi zápasech padlo 30 branek, což je průměr 4,3 branky na utkání.

Juventus měl proti Sieně parádní start do zápasu. Již po dvou minutách otevřel skóre Del Piero, který vstřelil již svůj 300. gól kariéry. Záhy navíc druhou brankou načal čtvrtou stovku. Na 3:0 v 10. minutě zvýšil parádní střelou Cardeva. Siena v tu chvíli nevěděla, kde jí hlava stojí.

Na Maccaroneho asi Grygera jen tak nezapomene...

Jenže v 16. minutě přihrál Grygera přímo na nohu Maccaroneho a hostující kanonýr hrající ve velké formě nabídnutou šanci s díky využil. Na začátku druhé půle český obránce neuhlídal Maccaroneho a jeho střelu do tyče dorazil Alžířan Ghizzal, který čtvrthodiny před koncem zařídil remízu, když proměnil pokutový kop za faul Grygery.

Zatímco Grygera odehrál celý zápas, Lukáš Jarolím na straně soupeře nebyl ani mezi náhradníky.