Český reprezentant Tomáš Necid svým premiérovým gólem v novém ročníku ruské ligy zajistil fotbalistům CSKA Moskva výhru 2:1 na stadionu nováčka z Machačkaly. CSKA se tak dostal do čela ligy o bod před obhájce titulu Kazaň, tu však duel třetího kola teprve čeká. Naopak Machačkala ještě nevyhrála a s jediným bodem se pohybuje na dně tabulky.

Machačkala, v jejíž sestavě nechyběl další český útočník Jan Holenda, se překvapivě již po 11 minutách ujala vedení po trefě Strelcova. Ten zaznamenal první gól svého týmu v sezoně a navíc se stal prvním hráčem, který překonal obranu CSKA.

Krátce po změně stran však srovnal Japonec Honda z přímého kopu a v 62. minutě přišla chvíle českého útočníka. Necid si naskočil na Ščennikovův centr a hlavou rozhodl. Potvrdil tak svou formu, kterou ukázal již v Lize mistrů, kde se gólem podílel na postupu svého týmu do čtvrtfinále přes španělskou Sevillu.