Po bezbrankovém poločase, ve kterém měla navrch spíše Plzeň, se žádné velké manévry neočekávali ani ve druhé půli. Jenže do té domácí vlétli a už ve 47. minutě slavili úspěch po Rajtoralově centru, který zblízka poslal hlavou do sítě Bakoš.

Pražané byli směrem dopředu poměrně nepřesní, do velkých šancí se nedostávali. Z jednoho ojedinělého útoku v 82. minutě však Letenští vyrovnali. Z rychlého útoku po pravé straně vybídl dokonalým centrem Kamil Vacek sprintujícího Wilfrieda, jenž v běhu trkl opět hlavou míč za Daňka. Za dalších pět minut šokoval Západočechy Juraj Kucka, který si s pomocí teče připsal třetí gólovou hlavičku utkání.

Když už se zdálo, že si Pražané odvezou tři body, dostal se po zmatku v jejich defenzívě k balonu Rajtoral a v 93. srovnal přesnou střelou na 2:2.

I přes ztracené dva body sparťané svůj náskok v lize neztratili. Druhé Teplice totiž podlehly doma Baníku 0:1 a přepustily druhé místo právě Ostravě.

23. kolo první fotbalové ligy:
FK Teplice - Baník Ostrava 0:1 (0:1)
Branka: 26. Vydra. Rozhodčí: Příhoda - Lhoták, Hojsík. ŽK: Mahmutovič, Došek, Ljevakovič - Mičola, Baránek, Marek. Diváci: 6783.

Viktoria Plzeň - Sparta Praha 2:2 (0:0)
Branky: 47. Bakoš, 90+3. Rajtoral - 82. Wilfried, 87. Kucka. Rozhodčí: L. Kovařík - Ubias, Novák. ŽK: Limberský - Kladrubský, Řepka, Kucka. Diváci: 6522.