První duel v Plzni skončil 2:2, odveta v Olomouci se ale brzy začala vyvíjet ve prospěch Západočechů. Už v 19. minutě otevřel skóre Rezek, a to z pokutového kopu, nařízeného po zákroku Dreksy na Limberského. Po zásazích Střihavky a Petržely se hosté dostali až do tříbrankového vedení.
Za stavu 0:2 měl možnost snížit z penalty domácí Janotka, jenže jeho pokus lapil brankář Daněk. Třetí penaltu v utkání pak kopal plzeňský Kolář, jenže netrefil branku.

Skóre tak uzavřel deset minut před koncem olomoucký Navrátil, když korigoval skóre na 1:3.

Odvetné utkání semifinále fotbalového Ondrášovka Cupu:

Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:3 (0:2)

Branky: 80. Jan Navrátil - 19. Rezek z pen., 23. Střihavka, 49. Petržela. Rozhodčí: Matějek - Wilczek, Slavík. ŽK: Hořava, Dreksa, Onofrej - Daněk, Rajtoral. Diváci: 3255. První zápas 2:2, postoupila Plzeň.

Olomouc: Lovásik - Janotka, Dreksa (46. Ordoš), Škerle, Onofrej - Kaščák, Rossi - Hubník, Hořava, Bajer (76. Jan Navrátil) - Šultes (60. Schulmeister). Trenér: Psotka.

Plzeň: Daněk - Rajtoral, Jakub Navrátil, Bystroň, Limberský - Rada - Petržela (76. Jiráček), Horváth, Kolář (89. Hájovský), Rezek - Střihavka (81. Rýdel). Trenér: Vrba.