Necid, který v základní sestavě dokonale zastoupil zraněného konkurenta Seydoua Doumbiu, se prosadil po přestávce a dvěma góly během čtyř minut otočil špatně rozehraný duel. Jednadvacetiletý reprezentant, který v soutěži zaznamenal už tři branky, se poprvé trefil tvrdou ranou z otočky. V druhém případě zblízka zakončil akci autora první branky Japonce Keisukeho Hondy.

Palermo začalo v Moskvě dobře a už v desáté minutě ho poslal do vedení útočník Massimo Maccarone, který po přihrávce uzdraveného kapitána Fabrizia Miccoliho až ve čtvrtém utkání skupiny ukončil neprůstřelnost CSKA. Naděje sicilského celku však snížil ještě v prvním poločase záložník Nocerino, vyloučený za dvě žluté karty během čtvrthodiny.

Domácí, kteří neprohráli jedenáctý soutěžní zápas za sebou, využili početní výhodu třemi rychlými góly už během první desetiminutovky druhého poločasu. Stoprocentně úspěšnému ruskému celku se tak povedl jubilejní stý zápas v evropských soutěžích a počtvrté za sebou ve skupině nasázel soupeři tři branky.

Palermo, které hrálo hodinu o deseti bez vyloučeného Antonia Nocerina, si výrazně zkomplikovalo šanci na postup; v příštím utkání musí porazit pražskou Spartu. Postoupil také běloruský Borisov ze skupiny E.

Skupina A:

Lech Poznaň - Manchester City 3:1 (1:0) Branky: 30. Injač, 86. Arboleda, 90. Mozdzen - 51. Adebayor. Rozhodčí: Vink (Niz.).

Juventus Turín - Salcburk 0:0 Rozhodčí: Stalhammar (Švéd.).

1. Lech Poznaň 4 2 1 1 9:7 7

2. Manchester City 4 2 1 1 7:5 7

3. Juventus Turín 4 0 4 0 5:5 4

4. Salcburk 4 0 2 2 1:5 2

Skupina B:

Rosenborg - Atlético Madrid 1:2 (0:1) Branky: 52. Henriksen - 4. Agüero, 84. Tiago. Rozhodčí: Bezborodov (Rus.).

Leverkusen - Aris Soluň 1:0 (0:0) Branka: 90. Vidal. Rozhodčí: Miguel (Port.).

1. Leverkusen 4 2 2 0 6:1 8

2. Atlético Madrid 4 2 1 1 6:3 7

3. Aris Soluň 4 1 1 2 2:3 4

4. Rosenborg 4 1 0 3 3:10 3

Skupina C:

Gent - Sporting Lisabon 3:1 (1:1) Branky: 7. Smolders z pen., 79. Conte, 82. Arbeitman - 39. Saleiro. Rozhodčí: Rasmussen (Dán.). ČK: 77. Abel (Sporting).

Levski Sofia - Lille 2:2 (1:1)  Branky: 11. Dembélé, 82. Gadjev - 35. De Melo, 88. vlastní Ivanov. Rozhodčí: Mažič (Srb.).

1. Sporting Lisabon 4 3 0 1 13:5 9

2. Lille 4 1 2 1 5:5 5

3. Gent 4 1 1 2 7:10 4

4. Levski Sofia 4 1 1 2 5:10 4

Skupina D:

FC Bruggy - Dinamo Záhřeb 0:2 (0:0) Branky: 55. Sammir, 59. Biščan. Rozhodčí: Einwaller (Rak.).

PAOK Soluň - Villarreal 1:0 (1:0) Branka: 70. Vieirinha. Rozhodčí: Braamhaar (Niz.).

1. Dinamo Záhřeb 4 2 1 1 4:1 7

2. PAOK Soluň 4 2 1 1 3:2 7

3. Villarreal 4 2 0 2 3:4 6

4. FC Bruggy 4 0 2 2 2:5 2

Skupina E:

Borisov - Šeriff Tiraspol 3:1 (1:1) Branky: 16. Rodionov, 70. Pavlov, 75. Bressan - 32. Erochin. Rozhodčí: Malek (Pol.).

Dynamo Kyjev - Alkmaar 2:0 (0:0) Branky: 47. a 61. Milevskij. Rozhodčí: Berntsen (Nor.)

1. Borisov 4 3 1 0 10:4 10

2. Dynamo Kyjev 4 2 1 1 6:5 7

3. Šeriff Tiraspol 4 1 0 3 4:6 3

4. Alkmaar 4 1 0 3 4:9 3

Skupina F:

CSKA Moskva - Palermo 3:1 (0:1) Branky: 50. a 54. Necid, 47. Honda - 10. Maccarone. Rozhodčí: De Sousa (Port.). ČK: 31. Nocerino (Palermo).

CSKA: Akinfejev - Nababkin, V. Berezuckij, Šemberas, Ščennikov - Tošič, Honda (71. Dzagojev), Mamajev (71. Aldonin), González (68. Oliseh) - Necid, Vágner Love. Trenér: Sluckij.

Palermo: Benussi - Darmian, Glik (55. Cassani), Goian, Bovo - Kasami, Nocerino, Rigoni, García (65. Balzaretti) - Miccoli (60. Pinilla), Maccarone. Trenér: Rossi.

1. CSKA Moskva 4 4 0 0 12:1 12

2. Sparta Praha 4 2 1 1 9:9 7

3. Palermo 4 1 0 3 4:9 3

4. Lausanne 4 0 1 3 4:10 1

Skupina G:

Hajduk Split - Petrohrad 2:3 (0:1) Branky: 69. Ljubijič, 82. Vukosič - 32. Jonov, 47. Huszti z pen., 51. Rosina. Rozhodčí: Iturralde González (Šp.).

AEK Atény - Anderlecht 1:1 (0:0) Branky: 48. Blanco z pen. - 55. Polák. Rozhodčí: Kever (Švýc.).

1. Petrohrad 4 4 0 0 12:5 12

2. Anderlecht 4 1 1 2 5:5 4

3. AEK Atény 4 1 1 2 6:9 4

4. Hajduk Split 4 1 0 3 4:8 3

Skupina H:

Getafe - Stuttgart 0:3 (0:1) Branky: 26. Marica, 64. Gebhart, 76. Harnik. Rozhodčí: Strahonja (Chorv.). ČK: 79. Marica (Stuttgart).

Odense - Young Boys Bern 2:0 (1:0) Branky: 12. a 60. Andreasen. Rozhodčí: Stavrev (Mak.).

1. Stuttgart 4 4 0 0 9:1 12

2. Young Boys Bern 4 2 0 2 6:7 6

3. Odense 4 1 0 3 6:8 3

4. Getafe 4 1 0 3 2:7 3

Skupina I:

PSV Eindhoven - Debrecín 3:0 (2:0) Branky: 22. Afellay, 44. Reis, 88. Wuytens. Rozhodčí: Courtney (Sev. Ir.).

Sampdoria Janov - Metalist Charkov 0:0 Rozhodčí: Teixeira Vitienes (Šp.).

1. PSV Eindhoven 4 3 1 0 8:2 10

2. Metalist Charkov 4 2 1 1 7:3 7

3. Sampdoria Janov 4 1 2 1 3:3 5

4. Debrecín 4 0 0 4 1:11 0

Skupina J:

Sevilla - Karpaty Lvov 4:0 (3:0) Branky: 9. a 42. Alfaro, 31. Cigarini, 51. Negredo. Rozhodčí: Yildirim (Tur.).

Paris St. Germain - Dortmund 0:0 Rozhodčí: Královec (ČR).

1. Sevilla 4 3 0 1 6:1 9

2. Paris St. Germain 4 2 2 0 4:1 8

3. Dortmund 4 1 2 1 5:5 5

4. Karpaty Lvov 4 0 0 4 3:11 0

Skupina K:

Liverpool - Neapol 3:1 (1:0) Branky: 76., 88. z pen. a 89. Gerrard - 28. Lavezzi. Rozhodčí: Fautrel (Fr.).

Steaua Bukurešť - Utrecht 3:1 (1:1) Branky: 52. a 53. Stancu, 29. Surdu - 33. Mertens. Rozhodčí: Suchina (Rus.).

1. Liverpool 4 2 2 0 7:2 8

2. Steaua Bukurešť 4 1 2 1 8:9 5

3. Neapol 4 0 3 1 4:6 3

4. Utrecht 4 0 3 1 2:4 3

Skupina L:

Rapid Vídeň - CSKA Sofia 1:2 (0:0) Branky: 56. Salihi z pen. - 50. Jančev, 65. Marquinhos. Rozhodčí: Lee Evans (Wales).

FC Porto - Besiktas Istanbul 1:1 (1:0) Branky: 36. Falcao z pen. - 61. Nihat. Rozhodčí: Tagliavento (It.). ČK: 60. Rodriguez - 65. Toroman.

1. FC Porto 4 3 1 0 8:2 10

2. Besiktas Istanbul 4 2 1 1 5:5 7

3. Rapid Vídeň 4 1 0 3 4:7 3

4. CSKA Sofia 4 1 0 3 2:5 3