Brankář Júlio César sena konci zápasu Interu proti Bayernu neubránil slzám. Jeho tým poslala dvě minuty před koncem hrací doby do čtvrtfinále parádní trefa Gorana Panděva.

Brazilskému brankáři se ulevilo proto, že to byla právě jeho chyba, která dovolila mnichovskému útočníkovi v  Mariu Gómezovi vyrovnat na 1:1. César se snažil chytit prudkou Robbenovu střelu "do koše", jenže ta se odrazila a gólman byl u míče později než dorážející útočník.

"Ta chyba mě děsila. Něco takového se mi nestává, proto mě mrzelo, že to přišlo v tak důležitém utkání. A když dal Panděv gól, tak mě to naprosto přemohlo a začal jsem brečet," uvedl Júlio César.

Césarova chyba v čase 1:15 videa"Když udělá brankář takovou chybu, je to prsotě nehoda. Nemůžete ho soudit, protože na druhou stranu předvedl řadu skvělých zákroků," hájil Césara prezident klubu Massimo Moratti.

"Když se to stalo, přál jsem si okamžitě zmizet. Prostě vyrazit domů do Milána pěšky, na koni. Pak jsem se ale zase srovnal a snažil se chytat co nejlépe," popisoval César na klubovém webu.

Brazilský brankář přitom udělal hrubku už v prvním duelu, když daroval bayernu výhru 1:0. Jeho zaváhání využil rovněž Gómez. A bylo to opět po Robbenově střele."Fotbal bývá často nepochopitelný," řekl po zápase televizi Sky autor vítězného gólu Panděv. Byl to právě Panděv, kdo už ve čtvrté minutě prostrčil míč na Eto'a a Kamerunec otevřel skóre. Bayern sice otočil, ale Sneijder po změně stran vyrovnal a dvě minuty před koncem přišla rozhodující chvíle. Eto'o se ve vápně uvolnil, našel nabíhajícího Panděva a ten ranou z první rozhodl o výhře 3:2 a postupu.

 

 

Související