Po ostudném zápase v Norsku se spekulovalo, jestli vedení Fotbalové asociace České republiky nesáhne k určitým změnám ve složení realizačního týmu. „V současné době ale nebudeme provádět žádné změny,“ stojí v tiskovém prohlášení FAČR. Reprezentaci by měl ale zaštítit Karel Poborský.

Výkonný výbor FAČR se rozhodl požádat Karla Poborského, aby zaštítil reprezentační A tým a informoval tak o dění v týmu výkonný výbor. „S Karlem jsem o tom mluvil a vůbec s tím nemám problém,“ prohlásil manažer reprezentace Vladimír Šmicer.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.