Trenér libereckých fotbalistů Jaroslav Šilhavý připustil, že si pořádně oddychl poté, co jeho svěřenci až v prodloužení odvety druhého předkola Ligy mistrů vyřadili v Kazachstánu domácí Karagandu a dál mohou snít o postupu do základní skupiny. Po remíze 1:1, kterou zařídil v poslední minutě prodloužení rozhodujícím gólem Jan Blažek, ocenil také skvělý výkon brankáře Davida Bičíka.

"Nervů to byla spousta. Dali jsme gól v poslední minutě prodloužení, ta radost byla obrovská. Už jsme měli připravený seznam hráčů, kteří půjdou na penalty, naštěstí nám to tam v poslední minutě spadlo," řekl ČTK liberecký trenér, jehož hráči po domácí výhře 1:0 před týdnem dnes stejným poměrem v Kazachstánu prohráli.