Pravidelná schůzka akcionářů na Emirates Stadium nebyla veselým setkáním. "Setkal jsem se se zástupci Arsenal Supporters Trust a dalšími skupinami fanoušků," začal hovořit k auditoriu americký majitel Stan Kroenke. Ihned byl přerušen delegátem z pléna. Následovala litanie stížností a rozhořčených dotazů na to, jak klub vede.

Mezi fanoušky má Kroenke přezdívku "Mlčící muž", protože jeho komunikace s nimi je na ostrovní zvyklosti nedostatečná. Veřejně vystoupil, když loni v dubnu získal majoritu (67 procent klubových akcií), od té doby toho moc nenapovídal.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.