Strkanice na čtvrtečním tréninku mezi trenérem Manchesteru City Macinim a jednou z hvězd týmu Mariem Balotellim, o níž média v Británii psala jako o konci italského útočníka v týmu anglického mistra, konec kontroverzního útočníka v celku neznamená. Prohlásil to sám Roberto Mancini, trenér Manchesteru City.

Ten prohlásil, že Balotellimu za to žádný trest nehrozí a dostane ještě další šanci. takže vyhazov, o němž se živě spekulovalo, mu bezprostředně nehrozí.

"Dám mu další šanci. Stále si myslím, že je schopen se změnit. A já mu v tom chci pomoci. Občas mě rozčílí, protože neodvádí maximum, ale dám mu ještě šanci. Je mu stále jen dvaadvacet let a může dělat chyby," prohlásil Mancini. "Nic se mezi námi nezměnilo. To se občas stává," dodal.

Čtvrteční rozmíšku mezi Balotellim a jeho italským krajanem vyvolal útočníkův ostrý faul na spoluhráče Scotta Sinclaira během přípravy na sobotní zápas Anglického poháru s Watfordem. Mancini měl následně na hráče s ghanskými kořeny křičet a oba se pak pustili do vzájemné strkanice.

"Mario pokopal spoluhráče, tak jsem mu řekl, ať jde ze hřiště. On řekl ne, a tak jsem ho zatáhl za dres a tahal pryč ze hřiště. To byla skutečnost, žádná rvačka. Na fotkách to vypadalo hůř, než tomu bylo ve skutečnosti," řekl k incidentu Mancini.

Jediný problém vidí v tom, aby se Balotelli podobně nezachoval i při zápase. "Co se stalo na tréninku, může se stát i při zápase. To by byl problém, ale musím mu věřit," dodal.