Poločas v černém a poločas v bílém. Tak si zahrál španělský útočník Raúl v utkání Schalke proti katarskému mistru Al Sadd SC. A dokonce vstřelil dvě branky. Dres katarského šampiona obléká trojnásobný vítěz Ligy mistrů od loňského roku, kdy do klubu přestoupil právě ze Schalke. Teď měl příležitost rozloučit se s německými fanoušky, kteří mu během jeho dvouletého angažmá v Schalke drželi palce.

První poločas odehrál Raúl za svůj současný klub. Víc než 60 tisíc diváků v AufSchalke Areně ale čekalo na druhou půli, kdy odchovanec Realu Madrid vyběhl na trávník v bílém dresu Schalke. V tu chvíli už domácí vedli 4:0 po dvou brankách Farfána a Szalaie a během druhého poločasu svoje vedení ještě navýšili. Nelenil ani Raúl, který uzavřel gólové představení dvěma brankami na konečnách 9:0 pro Schalke.