Pořádné starosti musí mít před startem španělské ligy Carlo Ancelotti. "Převrtaný" kádr Realu Madrid se novému kouči ukazuje v nejlepším světle, a italský trenér řeší, koho z dobře hrajících fotbalistů posadit na lavičku. Zvlášť v brance je situace ošemetná, Casillasova pozice v základu byla před sezonou neotřesitelná posledních dvanáct let. Diego López je ale víc než zdatná konkurence, a to španělská liga začíná už o nejbližším víkendu.

Real prosvištěl letní přípravou jako rozjetý rychlík. Neprohrál jediný zápas a v generálce přesvědčivě zdolal Inter Milán 3:0. Vynikající výkon podal proti obrozujícímu se milánskému týmu právě Diego López. Suverénně si poradil s několika šancemi, které měl soupeř v prvním poločase, a ve druhé půli vytáhl tři magické zákroky, kterými zabránil jistému gólu.