Na první pohled běžná situace. Do nového ročníku italské ligy vstupují dvě staronová jména - AS Livorno a Hellas Verona, s nimi pak fotbalové Evropě neznámý nováček Sassuolo. Jenže právě ten znamená největší změnu. S dosud druhořadým klubem z provincie Emilia Romagna vtrhne mezi fotbalovou elitu společnost MAPEI, gigantický sponzor elitních sportovních podniků.

Sportovní formu má klub U.S. Sassuolo Calcio slušnou. Loňský ročník druhé ligy suverénně vyhrál, mezi nejlepší patřil poslední tři roky. Jak by také ne, když mu vládne Giorgio Squinzi, majitel firmy MAPEI a jeden z nejmocnějších mužů Itálie. Úspěšný byznysmen je zároveň prezidentem Confindustrie, italské federace zaměstnavatelů. Během svojí kariéry si dnes sedmdesátiletý manažer vydobyl přezdívku "Král Midas" - čeho se totiž dotkne, to se spolehlivě mění ve zlato, v jeho případě v úspěch a peníze.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.