Nastupuje nová epocha a staré struktury se hroutí. Platí to i pro fotbal, kde si nadnárodní peníze právě našly cestu do Itálie. Indonéský magnát Erick Thohir odkoupil majoritní podíl v Interu Milán a získal kontrolu nad jednou z nejslavnějších fotbalových značek v Evropě. "Inter je v dobrých rukou," prohlásil po uzavření obchodu dosavadní majitel Massimo Moratti.

Osmnáctinásobný mistr Itálie a trojnásobný vítěz Ligy mistrů se s penězi silného asijského vlastníka má zařadit vedle gigantů, jako jsou Real Madrid, Barcelona, Manchester United nebo Chelsea. Potřebuje stabilizovat ekonomiku, vylepšit zázemí, posílit kádr a postavit moderní stadion. Navíc se mu otevírá šance proniknout na asijské trhy, což je pro současné globální kluby nutností.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.