Narazí Slováci na skálu? Tak nějak se ptají fotbaloví fanoušci na Gibraltaru. Ostatně nejen oni. Nepatrný státeček na útesu mezi Atlantickým oceánem a Středozemním mořem si vydobyl místo mezi členy UEFA, což pro jeho obyvatele znamená další krok k získání mezinárodního respektu. Prvním soupeřem jim bude právě reprezentace Slovenska.

Přípravný zápas se uskuteční 19. listopadu na Estádio Algarve v portugalském městě Faro, na Gibraltaru totiž dosud nestojí fotbalový stadion splňující přísná kritéria UEFA. Dosavadní Victoria Stadium je přes řadu modernizací zastaralý a má nevyhovující kapacitu, nový Europa Point Stadium teprve vzniká.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.