Český fotbal miluje spasitele. Před časem ho z bídy tahal trenérský veterán Karel Brückner, jako spasitel přicházel do čela svazu Ivan Hašek, důležitými góly ho každou chvíli spasí některý z hráčů. Teď je tím spasitelem Pavel Vrba. Trenér, o kterém se v souvislosti s Plzní mluvilo jen v superlativech, převezme národní tým.

"Nejlepší volba," komentuje situaci reprezentační záložník Vladimír Darida. "Kdo jiný by teď měl převzít nároďák než on?" ptá se řečnicky jeho kolega z obrany Tomáš Sivok. Jako by tím vystihl podstatu celé věci. Kdo jiný? Vypadá to totiž, jako by tu nikdo jiný na výběr zkrátka nebyl.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.