O držiteli vysílacích práv pro nejvyšší fotbalovou soutěž od ročníku 2014/2015 je už rozhodnuto. V minulých dnech byla podepsána smlouva mezi STES, dceřinou společností Fotbalové asociace, a firmou Pragosport. V kterých dnech se liga bude hrát a v jakém čase se rozhodne až po olympiádě při jednání s jednotlivými kluby.

Nová smlouva je jednoznačně posun. „Ve srovnání s okolními zeměmi byla hodnota televizních práv v české lize podhodnocena. Ani v novém znění ještě není podle našich představ, na její optimální podobu si budeme muset ještě počkat, ale jde o první úspěšný krok,“ říká Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.