Změna na lavičce fotbalové Slavie je dokonána. Ligového mužstva se v úterý ujal nizozemský kouč Alex Pastoor a před polednem vedl první trénink. Jako asistenti mu v jarním snažení o záchranu v nejvyšší soutěži budou pomáhat Martin Poustka a Oldřich Pařízek. Pastoor v pondělí nečekaně nahradil Miroslava Koubka, který po druhém jarním kole skončil.

"Chceme stanovit nový směr, novou cestu, nový způsob myšlení. Chceme hrát novým, ofenzivnějším stylem. Proto jsme zvolili tohle řešení a pro někoho jsme možná překvapivě jsme sáhli ke změně. Cítíme to ale jako nejlepší řešení," řekl novinářům sportovní ředitel Karol Kisel.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.