Czech Open v Čeladné mezi šestačtyřiceti turnaji v kalendáři European Tour pro rok 2012 stále nenajdete. V srpnovém termínu vymezeném pro zastávku v Česku je stále zkratka tbc, tedy bude upřesněno. Jednáme, sháníme peníze, přiznávají pořadatelé turnaje, který má za sebou tři ročníky. 

„Bohužel musím konstatovat, že situace je stejná, jako před měsícem. Pořád jednáme. Se sponzory i s European Tour. Sice jsem zaregistroval zprávu, že turnaj je už potvrzený, ale tuhle informaci nemám,“ konstatoval manažer turnaje Czech Open Jiří Novosad.

Zatím jste si přečetli 30 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.