Jen o ránu za nimi zaostává domácí hráč, a to doslova, protože žije v Houstonu, Jeff Maggert a o další ránu zpět je hned pětice hráčů včetně obhájce loňského titulu Phila Mickelsona. 

Těžké období a množství změn má za sebou Angličan Davis. Nejhůř mu bylo na konci loňského roku, když zemřel jeho otec na rakovinu. „To pro mě byla opravdu hodně těžká chvíle. Měl jsem k rodičům velice blízko. Najednou jsem musel hledat novou cestu. Cítil jsem, že je to okamžik k přehodnocení mého života. Říct, co dělám, kdo jsem,“ přiznal Davis. 

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.