„Nikdy jsem se ve svých snech nedostal až tak daleko,“ přiznal Watson po svém triumfu se slzami dojetí v očích chvíli předtím, než mu do zeleného saka pomohl loňský vítěz Jihoafričan Charl Schwartzel. 

Rozhodnutí o letošním vítězi padlo na desáté jamce, druhé v rozstřelu poté, co osmnáctku odehráli oba v paru. Watson se ale musel zachraňovat po nepovedené ráně z týčka, která skončila v lese. Pak ale předvedl výjimečnou ránu. „To byl snad čtyřicetimetrový hoko. Ale ty mi jdou,“ řekl Watson. 

„Dostal jsem se mezi stromy a zahrál jsem šílenou ránu, kterou jsem viděl ve své hlavě. A teď tady s vámi mluvím a mám zelené sako. Je to požehnání,“ radoval se Watson, který se po Philu Mickelsonovi a Miku Weirovi stal třetím levorukým vítězem.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.