Golfový svět čeká na americké půdě kardinální střet. Řídicí organizace Royal and Ancient (R&A) a Golfová asociace Spojených států (USGA) vydaly zákaz opírání holí o tělo. Vstoupí v platnost 1. ledna 2016 a profesionální scéna ve Spojenýých státech je proti jeho zavedení.

Základem půlroční diskuse byl "princip švihu", jakýsi prazáklad golfové hry, jenž je v očích mnoha znalců popřen, pokud hráč konec hole opře o jakoukoli část těla, ať už hlavu, krk, hruď, nebo břicho. Pro všechny tyto způsoby se vyrábějí různě dlouhé puttery, protože tzv. anchoring, tedy v přímém překladu "ukotvení", se používá při hře na greenu.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.