To hřiště zraje. Otevřeno bylo sice už před třinácti lety a od roku 1991 se sem přestěhoval nejstarší open turnaj starého kontinentu, ale letošní otevřené mistrovství Francie v golfu na sebe strhlo pozornost právě tím, jak pořadatelé připravili zdejší hřiště Albatros. Těžké a krásné, shodla se většina včetně vítěze Graema McDowella.

Třiatřicetiletý Severoir byl tím, kdo na nástrahy náročných osmnácti jamek vyzrál. Uplatnil taktiku nespěchat a přípravu na každou ránu dovedl na hranici důkladnosti i časového limitu. proto je jeho konečné skóre devět ran pod par o čtyři lepší, než s jakým skončil druhý v pořadí, Jihoafričan Richard Sterne. Ten v nedělním finálovém kole nezvládl hlavně závěrečnou pasáž, kde skvost golfového designu graduje.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.