Nervy na uzdě neudržel hokejista Dan Carcillo z Philadelphie poté, co jej u mantinelu čistě tělem zasáhl Matt Bradley z Washingtonu. Hráč, který má v popisu práce hlavně bitky se soupeři, si hned vzpomněl na svou hlavní profesi - shodil rukavice a knokautoval soupeře dřív, než stačil zareagovat. Vedení soutěže jeho přehnanou reakci ohodnotilo na čtyři zápasy, v nichž Carcillo nesmí nastoupit.

Carcillo dostal za přestupek proti pravidlům celkem devatenáct trestných minut a po vyloučení do konce utkání pro něj zápas skončil. Flyers kvůli němu hráli od 15. minuty devět minut v oslabení a Capitals třemi góly v přesilovkách zvýšili na 4:1. Philadelphia nakonec utrpěla při premiéře nového kouče Petera Lavioletta debakl 2:8. Bradley už do hry také nevrátil.

Carcilliův zkrat:

Carcillo přijde o víc než 43 tisíc dolarů ze svého platu a vynechá zápasy v Montrealu, s New Yorkem Islanders, Ottawou a na ledě New Jersey. Nastoupit může 14. prosince v Bostonu.