Na čtvrteční přípravné zápasy nebudou hostující celky vzpomínat rády, nejen proto, že všechny prohrály, ale v Chomutově také kvůli tomu, že jim kdosi vykradl šatnu. Utkání v pražském Edenu tak zůstalo za stavu 3:0 pro Slavii po druhé třetině nedohráno.

"Ztratily se takové ty klasické věci, jak to při těchto krádežích bývá. Hráči přišli o peněženky, telefony, peníze či kreditní karty," řekl ČTK generální manažer klubu Jaroslav Veverka.

Přípravné zápasy

HC Mountfield České Budějovice - HC Plzeň 1929 3:2 (1:1, 1:1, 1:0)

Branky: 39. a 52. Ptáček, 18. Gulaš - 11. Pitule, 28. M. Heřman.

HC Kladno - HC Energie Karlovy Vary 4:3 po sam. nájezdech (1:0, 0:1, 2:2)

Branky: 18. Kalla, 47. Harrison, 58. Toman, rozhodující nájezd Libor Procházka - 40. Sailer, 46. Košťál, 46. Saarinen.

HC Slavia Praha - KLH Chomutov 3:0 (0:0, 3:0) - nedohráno.

Branky: 26. Micka, 33. Poletín, 39. V. Růžička ml. Utkání bylo po vzájemné dohodě obou týmů ukončeno po druhé třetině kvůli krádeži v šatně hostů.