České útočné hvězdy zařídily deváté vítězství hokejistů Omsku v Kontinentální lize za sebou. K výhře 4:2 nad Nižněkamskem přispěl Roman Červenka dvěma góly a přihrávkou, Jaromír Jágr asistoval u tří branek. Sibiřský tým bodoval už v patnáctém utkání po sobě a nadále vévodí celé soutěži.

Červenka si vylepšil bilanci na 26 gólů v sezoně a osamostatnil se v čele tabulky střelců. V kanadském bodování se s 50 body posunul na třetí místo.

Omsk sice inkasoval už po 58 sekundách, ale domácí brzy vyrovnali. Na začátku druhé třetiny Červenka poslal Avangard do vedení, když ho v přesilovce našel Jágr přihrávkou mezi čtyřmi soupeři zcela volného na pravém kruhu pro vhazování. Nižněkamsku se ještě povedlo vyrovnat, ale stav 2:2 vydržel necelou minutu. V 38. minutě zavezl po Jágrově rozehrávce puk za branku Kaljužnyj a přihrál Červenkovi, který dal vítěznou branku.

Na začátku poslední části v přesilové hře skončil puk po nepovedené kombinaci českých útočníků u Denise Kuljaše, který ho napálil z dálky do branky.