Omsk díky Červenkově brance z 58. minuty porazil Jekatěrinburg 5:4. Sibiřský tým prodloužil vítěznou sérii už na jedenáct zápasů.

Mistr světa Červenka zaznamenal osmadvacátou trefu v sezoně a upevnil si vedení v tabulce střelců. Navíc si připsal asistenci a v kanadském bodování soutěže se posunul s bilancí 54 bodů na třetí místo. Na jeden gól Omsku přihrál také druhý nejproduktivnější hráč týmu Jaromír Jágr.

Avangard si v utkání vypracoval vedení 3:1, ale poslední tým Charlamovovy divize dokázal vyrovnat. Jekatěrinburg odpověděl v závěru druhé třetiny i na čtvrtý gól Omsku. V poslední části už skóroval pouze Červenka, jenž po přihrávce Alexeje Kaljužného překonal gólmana bekhendovou střelou k levé tyčce.

Omsk se znovu dostal do čela KHL, ale dosud vedoucí Jaroslavl má k dobru odpolední zápas s Novosibirskem.