Marně se pokoušeli hráči Mladé Boleslavi ukončit baráž o extraligu. Před svými diváky sice vedli nad vítězem první ligy 1:0 a měli v úvodu hru ve své moci, ale pak se hráči Ústí nad Labem probudili a chopili se poslední šance. Třemi góly otočili ve druhé třetině vývoj utkání a když v úvodu závěrečné části hry ubránili přesilovky soupeře, přidali v závěru ještě čtvrtý gól.

Série tak bude za stavu 3:2 na zápasy pro Mladou Boleslav pokračovat v pátek v Ústí.

BK Mladá Boleslav - HC Slovan Ústečtí Lvi 1:4

Branky a nahrávky: 1. Pabiška (Boháč) - 26. Gureň (Ludvík, Mikulík), 33. Hanzl (L. Poživil), 37. Roubík (Mikulík), 59. Hanzl (Kloz). Rozhodčí: Hribik, A. Jeřábek - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 5:8, navíc Matějovský 5 min. a do konce utkání, Boháč (oba Mladá Boleslav) 10 min. Využití: 0:1. Třetiny: 1:0, 0:3, 0:1). Diváci: 3950. Stav série: 3:2.

Mladá Boleslav: Schwarz - Hay, Mikuš, Žabka, Chaloupka, Marušák, Macháček, Benda, Lehikoinen - Pabiška, Divíšek, Matějovský - Vrbata, Štefanka, Boháč - Tvrdík, Hrdel, Demel - Lenc, Macho, Bahenský. Trenéři: V. Jeřábek a Hiadlovský.

Ústí nad Labem: Francouz - Gureň, Vobořil, P. Hořava, Vobořil, Klobouček, K. Černý - Mikulík, Roubík, Ludvík - Jan Kovář, Alinč, Rod - Kloz, Hanzl, Handlovský - Pajič, Čurilla. Trenéři: Rosol a Skrbek.