Hrát hokej na půdě Záhřebu, to chce pořádnou kuráž. Jak bolí hra proti jednomu z nejtvrdších týmů rakouské EBEL ligy na vlastní kůži, poznali v play-off už hráči českého Znojma, kanadští hromotluci v dresu chorvatského celku si ale vyšlápli i v semifinále na Klagenfurt. Rozhodčí za hromadnou bitku v prvním utkání série rozdali dohromady 221 trestných minut a předčasně do sprch vykázali hned devět hokejistů.

Bitku, do které se zapojili i brankáři obou týmů, nastartoval moment v závěru druhé třetiny. Domácí Frank Banham zákeřně sestřelil Stefana Geiera a začalo být pořádně dusno. Rukavice shodili všichni hráči, kteří byli na ledě, do boje se přidali i borci ze střídaček a závěr vyšperkovali také férovým soubojem brankáři obou týmů. Ani hromadná bitka, ve které měl Záhřeb navrch, ale Medveščaku zlomit zápas nepomohla. Klagenfurt vyhrál 4:0.