Hokejisté Plzně porazili ve 33. kole extraligy Spartu 2:1 a počtvrté za sebou tak vyhráli. Pražané naopak neuspěli po sérii pěti výher. Indiáni duel rozhodli dvěma vstřelenými góly v rozmezí 52. sekund druhé třetiny.

HC Škoda Plzeň - HC Sparta Praha 2:1 (0:0, 2:0, 0:1)

Branky a nahrávky: 28. Martin Straka (Gulaš, Frolo), 29. Kašpařík (Jan Kovář, J. Jeřábek) - 49. Sičák (J. Hlinka, I. Rachůnek). Rozhodčí: Hribik, Pešina - Lhotský, J. Svoboda. Vyloučení: 10:10. Využití: 1:1. Diváci: 7146.

Plzeň: A. Svoboda - Jiří Hanzlík, J. Jeřábek, Marušák, St. Pierre, Mozík, Frolo - Gulaš, Martin Straka, Vlasák - Balej, Jan Kovář, Kratěna - Johnson, Kašpařík, Pletka - Hollweg, Lev, Dvořák. Trenéři: Razým, Michal Straka a Pejchar.

Sparta: Neuvirth - Jan Hanzlík, Sičák, Milam, Gřegořek, Philipp, Vallin, Krstev - P. Ton, J. Hlinka, Pacovský - Tenkrát, Přibyl, I. Rachůnek - Hovorka, Broš, Sekáč - S. Treille, Bahenský, Forman (43. Foster). Trenéři: Jandač a Votruba.

HC Energie Karlovy Vary - HC ČSOB Pojišťovna Pardubice 2:1 (1:1, 0:0, 1:0)

Duel mezi Karlovými Vary přinesl v prvních šesti minutách hned dvě branky, ale to už měli diváci většinu gólové produkce za sebou. Na branky skoupé utkání rozhodl v 45. minutě svým gólem domácí Nosek.

Branky a nahrávky: 6. Bicek (Zaťovič, J. Drtina), 45. D. Nosek (J. Drtina, Pech) - 3. Radil (Buchtele, Kousal). Rozhodčí: Souček, Šindler - Bádal, Pouzar. Vyloučení: 3:7. Využití: 2:1. Diváci: 2912.