Jakub Voráček přispěl v sobotním utkání NHL gólem a asistencí k vítězství Philadelphie 4:3 v prodloužení nad Carolinou. Kladenský odchovanec, který bodoval v každém z posledních čtyř zápasů, byl vyhlášen třetí hvězdou utkání. Za poražené vstřelil první branku sezony Jiří Tlustý, když z dorážky otevřel skóre utkání už po sedmnácti sekundách. Vyrovnaný duel rozhodl v čase 61:47 Danny Briere.

Po Voráčkově akci odpověděli Flyers ještě v úvodní třetině na trefu Tlustého. Český útočník přihrál na modrou čáru Kimmo Timonenovi, jehož ránu šikovně tečoval Brayden Schenn. Ve 32. minutě pak Voráček brzy utnul radost hostí, když skóroval jen patnáct sekund po jejich vyrovnání na 2:2. Vedení na stranu domácích strhl po rychlém kontru, který po levé straně založil Schenn a puk mu ideálně načasoval do jízdy. Český hráč, který mířil z pravé strany v plné rychlosti do předbrankového prostoru, poslal kotouč bekhendem z první do sítě.