"Naposled jsem stál na bruslích asi před dvěma lety," pátrá v paměti urostlý, stále s pevnou postavou hokejisty, leč už trochu prošedivělý majitel zlata z Nagana, Richard Šmehlík po svém posledním přímém kontaktu s hokejem. "Jsem ale stále v obraze, kdo, kde a jak hraje," upozorňuje muž.

S rodinou se po konci kariéry usadil v Buffalu, kde řídí hotel pro psy. O víkendu byl on i dalších šestnáct z třiadvaceti hráčů tehdejšího výběru Ivana Hlinky na skok v Praze, aby si připomenuli kulaté výročí historického úspěchu, který tehdy pobláznil celou zemi.

Zatím jste si přečetli 10 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.