Hokejisté Zlína vyhráli v 51. kole extraligy na ledě Plzně 5:4. Ještě deset minut před koncem přitom drželi vedení Indiáni, pak si ovšem hosté čtyřmi brankami během necelých pěti minut zajistili tři body. Třemi asistencemi se na velkém zlínském obratu podílel Tomáš Linhart.

Plzeň prohrála popáté za sebou, zato Zlín se díky dnešní výhře dostal na čelo tabulky.

HC Škoda Plzeň - PSG Zlín 4:5 (1:0, 2:1, 1:4)

Branky a nahrávka: 13. Vampola (Lev), 35. Johnson (Jiří Hanzlík), 39. Jiří Hanzlík (Jan Kovář), 60. Johnson (Jan Kovář) - 24. Čajánek (Honejsek, Tesařík), 48. Balaštík (Hamrlík, Linhart), 51. Leška (Linhart), 51. Honejsek (Veselý, Zámorský), 53. F. Čech (Linhart). Rozhodčí: Šindler, Turčan - Barvíř, Blümel. Vyloučení: 6:8, navíc J. Jeřábek (Plzeň) 10 min. Využití: 1:2. Diváci: 5433.

Plzeň: Mazanec - J. Jeřábek, Jiří Hanzlík, Havíř, St. Pierre, Mozík, Boháč (22. Frolo) - Johnson, Vampola, Lev - Kratěna, Jan Kovář, Schleiss - P. Sedláček, Kašpařík, Hollweg - Petruška. Trenéři: Razým, Michal Straka, Špaček a Pejchar.

Zlín: J. Sedláček - Hamrlík, Linhart, Zámorský, Urbanec, Tesařík, Horák, Kotvan, Řezníček - Balaštík, Leška, Köhler - Honejsek, Čajánek, O. Veselý - Okál, Holík, F. Čech - Kubiš, Šlahař, Ondráček. Trenéři: Rostislav Vlach, Jurík a Hrazdira.