Hokejisté Dallasu poprvé bez Jaromíra Jágra, který přestoupil do Bostonu, prohráli i třetí zápas za sebou. Přičinil se o to i Radek Dvořák, který dal první gól Anaheimu a jeho celek, do něhož šestatřicetiletý útočník přišel až nyní, po skončení sezony ve švýcarské lize, vyhrál 5:2.

Prvním střelcem zápasu byl také Martin Havlát, jenž pak přidal ještě asistenci u dalšího a pomohl San Jose k vítězství 4:2 nad Minnesotou.

Mezi střelce se zapsal i další český hokejista Jakub Voráček, který se gólem a asistencí podílel na třetí výhře Philadelphie za sebou. Ta v poslední třetině otočila zápas s Montrealem z 2:3 na 5:3. Třiadvacetiletý útočník asistoval u vítězné branky a v poslední minutě uzavřel skóre střelou do prázdné branky. Tomáš Plekanec v poraženém celku odstoupil ve druhé třetině kvůli potížím v dolní části těla.

Čerstvé posily New York Rangers se podepsaly na výhře 6:1 nad Pittsburghem, lídrem Východní konference. Ryan Clowe přispěl dvěma góly a Derick Brassard s Johnem Moorem, jenž byli součásti výměny za Mariána Gáboríka a k týmu se připojili jen 15 minut před rozbruslením, se shodně trefili jednou.

O tom, že přísloví o prvním vyhrání, které z kapsy vyhání, opravdu funguje se přesvědčili hokejisté Calgary. Ti před svým i fanoušky vedli nad Edmontonem 2:0, ale nakonec dostali výprask 2:8. Hlavní podíl na obratu ve skóre měl Taylor Hall, jenž si připsal gól a čtyři asistence, a Ryan Nugent-Hopkins. Ten měl o jednu přihrávku méně. Aleš Hemský u jednoho gólu asistoval.

New York Rangers - Pittsburgh 6:1 (3:0, 2:1, 1:0)
Branky: 15. a 32. Clowe, 11. B. Boyle, 13. McDonagh, 22. Brassard, 50. Moore - 23. Dupuis. Střely na branku: 39:27. Diváci: 17.200.

Philadelphia - Montreal 5:3 (0:1, 2:2, 3:0)
Branky: 25. Couturier, 36. Gagne, 55. Simmonds, 57. Gustaffson (Voráček), 60. Voráček - 14. Jemelin, 37. Prust, 37. Desharnais. Střely na branku: 34:17. Diváci: 19.882.

Anaheim - Dallas 5:2 (1:0, 2:0, 2:2)
Branky: 12. Dvořák, 32. Selänne, 37. Palmieri, 51. Getzlaf, 60. Cogliano - 43. Cole, 59. MacDermid. Střely na branku: 27:25. Diváci: 15.165.

Calgary - Edmonton 2:8 (2:2, 0:3, 0:3)
Branky: 3. a 6. Stajan - 24. a 59. Jakupov, 50. a 58. Eberle, 10. Gagner, 13. Ryan Whitney, 28. Hall, 30. Nugent-Hopkins (Hemský). Střely na branku: 21:39. Diváci: 19.289.

San Jose - Minnesota 4:2 (2:0, 1:2, 1:0)
Branky: 2. Havlát, 6. D. Boyle, 35. J. Thornton, 47. Galiardi (Havlát) - 31. Coyle, 31. Heatley. Střely na branku: 33:33. Diváci: 17.562.

2. Anaheim 37 25 5 7 116:92 55
3. Minnesota 36 21 2 13 100:94 44
4. Vancouver 36 19 6 11 94:93 44
5. San Jose 36 19 6 11 92:88 44
6. Los Angeles 36 20 3 13 104:91 43
7. Detroit 36 18 5 13 94:94 41
8. Edmonton 36 16 7 13 99:98 39
9. St. Louis 34 18 2 14 98:94 38
10. Nashville 37 15 8 14 92:100 38
11. Columbus 36 15 7 14 87:97 37