V úterý v noci šesté finále NBA, kde může být znám vítěz celé sezony. Pokud se tak nestane už v Miami, ještě víc "crazy" bude sedmé rozhodující finále hrané také na Floridě. To se hraje ve čtvrtek v noci. Mezi to se šikovně vklínil kalendář NHL se čtvrtým finále ve středu v Bostonu. Za mořem to sportem žije.

Oba boje o titul - basketbalový Championship Trophy a hokejový Stanley Cup - hrají byznysově atraktivní franšízy s početnou aglomerací, tudíž silnou fanouškovskou základnou a každá pokrývá svůj trh. Do zelí si svou polohou moc nelezou. Chicago obsluhuje sever, Boston severovýchod, Miami jihovýchod, San Antonio jih.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.