Zavedeme videorozhodčího, který bude zkoumat, zda puk přešel brankovou čáru? A pokud ano, tak zdali to bylo v souladu s pravidly? Takovými otázkami se vedení zámořské NHL zabývalo do roku 1991, kdy nakonec v arénách nechalo nainstalovat obrazové zařízení nad branky.

Posuňme se o více než dvacet let dopředu a situace je obdobná. Kanadsko-americká soutěž totiž od nového ročníku začne posuzovat pomocí videa vyšší tresty za faul vysokou holí. Pokud se sudí rozhodne kvůli krvácející tváři postiženého hráče udělit čtyřminutový trest, poputují opakované záběry zákroku do Toronta.

Zatím jste si přečetli 20 % textu. Pokračování je k dispozici pouze pro platící čtenáře.

Předplatitelé mají i řadu dalších výhod: nezobrazují se jim reklamy, mohou odemknout obsah kamarádům nebo prohlížet archiv.

Proč ji potřebujeme?

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě. Zároveň vám založíme uživatelský účet, abyste se mohli k článku kdykoli vrátit a nemuseli jej platit znovu. Pokud již u nás účet máte, přihlaste se.

Potřebujeme e-mailovou adresu, na kterou pošleme potvrzení o platbě.

Pokračováním nákupu berete na vědomí, že společnost Economia, a.s. bude zpracovávat vaše osobní údaje v souladu se Zásadami ochrany osobních údajů.

Vyberte si způsob platby kliknutím na požadovanou ikonu:

Platba kartou

Rychlá online platba

Připravujeme platbu, vyčkejte prosím.
Platbu nelze provést. Opakujte prosím akci později.